Bilety - Czas dla Nas

Czas dla nas – cykl koncertów dla dzieci do 6 lat

W ramach całorocznego projektu EDUKACJA – TORUŃSKA ORKIESTRA SYMFONICZNA organizowane są muzyczne wydarzenia kierowane m.in. do najmłodszych. Wśród nich znajduje się cykl Czas dla nasobejmujący grupę wiekową do 6. roku życia.

Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.

Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo. A dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Zachęcamy do zapoznania się z programem na najbliższe miesiące .

Bilety w cenach:
10 zł - bilet dla dziecka
20 zł - bilet dla osoby dorosłej
40 zł - bilet rodzinny dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka


    • W sezonie artystycznym 2018/2019 proponujemy Państwu zakup karnetów na cykl koncertów rodzinnych Czas dla nas. Zakupiony karnet abonamentowy upoważnia do udziału jednej osoby dorosłej z dzieckiem w 5-ciu koncertach z cyklu Czas dla nas. Karnet nie jest imienny. Zakup karnetu możliwy jest tylko w kasie CKK Jordanki
    • Cena karnetu: 100 zł / Wartość karnetu: 150 zł
    • Karnet: wrzesień 2018 - styczeń 2019
    • Karnety w sprzedaży od 1 września 2018r.
    • Koncerty objętych karnetem:

23 września 2018r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Do, Re, Mi
Krasnal Oktawiusz i ciocia Ada zapraszają maluchy, rodziców i dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce. Na pierwszym koncercie poznamy rodziny instrumentów. Tak, tak! Instrumenty, podobnie jak ludzie, mają swoich przodków, kuzynów, rodziny. Można śmiało powiedzieć, że babcią fletu poprzecznego jest fujarka, praprzodkiem waltorni jest zwierzęcy róg, a harfa wywodzi się od myśliwskiego łuku. Zapraszamy na rodzinny koncert!

21 października 2018r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Con Fuoco | Festiwal Siły Natury - "Moc Ognia"
Na program tego koncertu dla dzieci złożą się same "ogniste" tematy muzyczne. "Muzyka sztucznych ogni" G. F. Haendla zabrzmi w wykonaniu zespołu instrumentów dętych. Usiądziemy przy ognisku i wspólnie zanucimy popularne melodie: "Płonie ognisko w lesie", „Ogniska już dogasa blask"… Odwiedzimy ziejącego ogniem Wawelskiego Smoka, zatańczymy ognistego krakowiaka. Towarzyszyć nam będzie Strażak Sam i Cztery Wesołe Słonie.

18 listopada 2018r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Gdybym ja była ptaszkiem z tego kraju
„Gdybym ja była ptaszkiem z tego kraju, nie śpiewałabym w żadnym obcym kraju…” ­­- takie słowa rozbrzmiewają w drugiej zwrotce pieśni Fryderyka Chopina „Życzenie”. Zanucimy wspólnie tę pieśń na naszym wyjątkowym, narodowym koncercie. Nie zabraknie więc muzyki Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki, a także innych polskich kompozytorów.

16 grudnia 2018r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Ej, Maluśki, Maluśki
Pastorałka to ludowa pieśń opowiadająca o Bożym Narodzeniu, wprowadzająca w tekst wątek pasterski. Krasnal Oktawiusz i ciocia Ada zabiorą nas w polskie góry; tam znajdziemy pasterzy, którzy śpiewają, grają i tańczą. Hajduk i zbójnicki to najsłynniejsze góralskie tańce, które zaprezentują zaproszeni goście. Wspólnie zanucimy też piękne góralskie pastorałki.

13 stycznia 2019r. /sobota/ godz. 16:00, 17:15
Tango z Dziadkiem
Krasnal Oktawiusz i ciocia Ada bardzo lubią tańczyć. Na naszym koncercie zabrzmią więc słynne polki, tanga, walce, fokstroty. Taneczne rytmy z różnych stron świata pobudzą do ruchu dorosłych i dzieci.


Szczegółowe informacje :
http://edukacja.tos.art.pl/czas-dla-nas-audycje-dla-dzieci-z-rodzicami/

film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle