Bilety | karnety - na koncerty z cyklu Czas dla Nas

Czas dla nas – cykl koncertów dla dzieci do 6 lat

W ramach całorocznego projektu EDUKACJA – TORUŃSKA ORKIESTRA SYMFONICZNA organizowane są muzyczne wydarzenia kierowane m.in. do najmłodszych. Wśród nich znajduje się cykl Czas dla nas obejmujący grupę wiekową do 6. roku życia.

Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.

Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo. A dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Przygotowanie i prowadzenie:
Adriana Wdziękońska
Wszystkie koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Zachęcamy do zapoznania się z programem na najbliższe miesiące.

Bilety w cenach:
15 zł - bilet dla dziecka
25 zł - bilet dla osoby dorosłej
55 zł - bilet rodzinny dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka


    • W sezonie artystycznym 2019/2020 proponujemy Państwu zakup karnetów na cykl koncertów rodzinnych Czas dla nas. Zakupiony karnet abonamentowy upoważnia do udziału jednej osoby dorosłej z dzieckiem w 5-ciu koncertach z cyklu Czas dla nas. Karnet nie jest imienny. Zakup karnetu możliwy jest tylko w kasie CKK Jordanki.
    • Cena karnetu: 130 zł / Wartość karnetu: 200 zł
    • Karnet: styczeń -  czerwiec 2020
    • Karnety w sprzedaży od 3.01.2020 r.
    • Koncerty objęte karnetem:

 

26 stycznia 2020 r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Wyszły w pole kurki trzy
Rok 2020 rozpoczniemy od rachunków. Jeden to solo, dwóch to duet, a jak nazwać trzech, czterech, ośmioro wykonawców? Zapraszamy na koncert złożony z utworów muzyki klasycznej wykonywanej przez różne zespoły wykonawcze. Przygotujcie do liczenia palce od rąk i nóg!

16 lutego 2020 r. / niedziela/ godz. 16:00, 17:15
O kochaniu misia

Walentynki od niedawna goszczą na stałe w polskim kalendarzu. Zapraszamy na walentynkowy „Czas dla nas”, podczas którego rozgrzeje nas żar miłosnych uczuć.  Artyści wokaliści wyśpiewają wiele czułych słów , słodkie melodie zagra obój d'amore (obój miłosny). Przytulimy misie, obsypiemy pocałunkami dzieci i rodziców, zanucą dwa zakochane koty. Mamy nadzieję, że zapłoną nie tylko serca wykonawców, ale i słuchaczy.

15 marca 2020 r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Cztery pory roku

Choć tytuł mówi o czterech, bohaterkami koncertu będą dwie pory roku- przywitamy wiosnę, pożegnamy zimę. „Cztery pory roku” to nie tylko znany cykl czterech koncertów skrzypcowych Antonio Vivaldiego to także tytuł pięknego zbiorku pieśni stworzonych dla dzieci przez parę znakomitych autorów - Marię Konopnicką i Zygmunta Noskowskiego. W  latach 2019/2020 mija 110 lat od śmierci tych dwojga. Z tej okazji warto przypomnieć urocze wokalne miniatury opiewające piękno i bogactwo przyrody. Zaśpiewamy słynne „Hu hu ha! Nasza zima zła!” oraz wiele innych piosenek o zimie i wiośnie!

19 kwietnia 2020 r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Mało nas do pieczenia chleba

W kwietniu w każdej kuchni królują świąteczne wielkanocne wypieki: baby, strucle, mazurki. My zajmiemy się mazurkami, przede wszystkim tymi Fryderyka Chopina, oraz ich ludowymi pierwowzorami. Zapraszamy na roztańczony, słodki „Czas dla nas”.

17 maja 2020 r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Dzięcioł perkusista

Kto tak w lesie stuka? Wiadomo- znany leśny lekarz drzew- dzięcioł, bohater przewodniej piosenki tego koncertu.   A kto stuka w naszej sali koncertowej? Nasi goście- artyści muzycy. Czym stukają? W co uderzają?  Ciekawy świata Krasnal Oktawiusz jak zwykle ma wiele pytań. Odpowiedzą na nie nasi goście muzycy perkusiści.

14 czerwca 2020 r. /niedziela/ godz. 16:00, 17:15
Zielony słoń drogą kroczy

Nadchodzi czas wakacyjnych wycieczek. Powędrujmy i my! Czerwcowy „Czas dla nas” bogaty będzie w wesołe rytmy i ciekawe melodie z różnych krajów świata. Oprócz tytułowej piosenki, której bohaterem jest grający na puzonie słoń, zabrzmią utwory powszechnie znane i lubiane. Pożegnamy się wspólnie grając, śpiewając i tańcząc.

Szczegółowe informacje :
http://edukacja.tos.art.pl/czas-dla-nas-audycje-dla-dzieci-z-rodzicami/