Subskrybuj newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach.

15 marca
Niedziela , godzina: 17:15 Cztery pory roku | CZAS DLA NAS
foto

KONCERT ODWOŁANY

Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

-------------------------------------------------------

 

Choć tytuł mówi o czterech, bohaterkami koncertu będą dwie pory roku - przywitamy wiosnę, pożegnamy zimę. „Cztery pory roku” to nie tylko znany cykl czterech koncertów skrzypcowych Antonio Vivaldiego, ale to także tytuł pięknego zbiorku pieśni stworzonych dla dzieci przez parę znakomitych autorów - Marię Konopnicką i Zygmunta Noskowskiego. W latach 2019/2020 mija 110 lat od śmierci tych dwojga. Z tej okazji warto przypomnieć urocze wokalne miniatury opiewające piękno i bogactwo przyrody. Zaśpiewamy słynne „Hu hu ha! Nasza zima zła!” oraz wiele innych piosenek o zimie i wiośnie!

*koncert dla dzieci do 6 lat 

Bilety: 15 zł - dziecko; 25 - zł dorosły; 55 zł - rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko)
Bilet rodzinny dostępny tylko w kasie CKK Jordanki


Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w 2020 r.

 


Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

29 stycznia
Tańce symfoniczne #1
05 lutego
Viva Mozart! #1