Subskrybuj newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach.

28 marca
Sobota , godzina: 17:30 WIOSENNA POBUDKA - koncert familijny
foto

KONCERT ODWOŁANY

Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

-------------------------------------------------------

 

Wystąpią:
TORUŃSKA ORKIESTRA SYMPATYCZNA - zespół kameralny zrzeszający najwybitniejszych instrumentalistów-solistów Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

Propozycja koncertu dla małych i dużych. Specjalnie zaaranżowane miejsce przy orkiestrze pozwoli dzieciom poznać bliżej instrumenty i dźwięki muzyki klasycznej. Repertuar tego koncertu ukaże wszystkie odcienie wiosny. Wesołe piosenki opowiadające o budzącej się do życia przyrodzie, zachęcą milusińskich do częstszego kontaktu z muzyką.  Swobodna zabawa przy muzyce na żywo to świetny pomysł na edukację oraz wszechstronny rozwój dzieci.

W programie:
Z. Noskowski/ M. Konopnicka - piosenki z cyklu Cztery pory roku - Wiosna
L. van Beethoven - Sonata wiosenna
F. Mendelssohn - Bartholdy - Pieśń wiosenna
A. Vivaldi - Wiosna
C. Saint - Saëns - Ptaszarnia
M. Musorgski - Taniec kurcząt w skorupkach
J. Strauss - Odgłosy wiosny

Koncert dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń

Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w 2020 r.

Galeria zdjęć

Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

08 sierpnia
Projekcja filmu "Cud nad Wisłą" z muzyką na żywo
15 sierpnia
Polska muzyka filmowa