Subskrybuj newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach.

Strefa banerowa

26 kwietnia
Niedziela , godzina: 17:00 Adam Sztaba symfonicznie
foto

UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY!

 

Szanowni Państwo,
z uwagi na obecną sytuacją epidemiologiczną uprzejmie zawiadamiamy, że koncert ADAM SZTABA SYMFONICZNIE zostaje przeniesiony na piątek, 16 października 2020 r., na godz. 19.00.

Bilety zakupione na kwietniowy koncert zachowują ważność – będą obowiązywały w nowym terminie.
Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, istnieje możliwość zwrotu biletu. W przypadku zwrotu biletu zakupionego online, prosimy o mailowe przesłanie informacji na adres kasa@tos.art.pl. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Bilety zakupione w kasie biletowej można będzie zwracać wyłącznie w kasie CKK Jordanki w najbliższym możliwie terminie, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na koncert!

______________________________________________

 

 

Wystąpią:
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Adam Sztaba - dyrygent

Dyrygent, aranżer, pianista. Współpracował z ikonami muzyki: m.in. ze Stingiem, Edytą Górniak, Violettą Villas, Grzegorzem Turnauem, Piotrem Cugowskim, Krzysztofem Krawczykiem, Marylą Rodowicz. W 2016 r. stworzył utwór „Leopoldinum”, dedykowany swojemu synowi, który premierowo zaprezentował z udziałem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Na koncercie zaprezentowany zostanie repertuar autorskich dzieł artysty.

Adam Sztaba sam o sobie mówi tak: “Pracuję nocą. Śpię po cztery godziny, czasem w ogóle. To wynika z pedanterii i ciągłego dążenia do doskonałości w pracy. Wyciskam z siebie wszystko. […]. To już się nie zmieni. Muzyka to moja miłość.”

W programie:
Muzyka autorska Adama Sztaby

 

Koncert dofinansowany ze środków Urzędu Gminy Miasta Toruń

 

Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w 2020 r.

 


Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

02 czerwca
Muzykoterapia dla Seniorów
07 czerwca
Nordycka ballada Griega i perły Bizeta