#zostanwdomuzTOS | Toruńska Orkiestra Symfoniczna

#zostanwdomuzTOS

grafika z napisem #TOSONLINE
Data publikacji

Przygotowaliśmy dla Państwa listę naszych najbliższych planów. Podjęliśmy szereg działań, aby umilić Państwu czas spędzany w domu i wykorzystać go efektywnie. Na pewno zauważyli już Państwo nasze kolaże ze zdjęć w ramach akcji #zostanwdomu. Kolejne działania on-line będą mogli Państwo zobaczyć już dzisiaj oraz w najbliższych dniach na naszych kanałach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz YouTube.

Zachęcamy do obserwowania naszych social mediów i angażowania się w konkursy i zagadki. Aktywność zostanie doceniona. Poniżej kilka słów o naszych działaniach:

#TOSedukuje - cykl materiałów edukacyjnych, zawierających podstawy nauki o muzyce;

#TOSciekawostkimuzyczne - cykl ciekawostek, zagadek, nieoczywistych informacji o nas, naszych koncertach i nie tylko;

#TOSciekawostkitechniczne - materiały, w których przybliżymy Państwu działanie naszej Instytucji od kulis;

#muzycyTOSopowiadają - cykl materiałów wideo i fotorelacji przygotowanych przez naszych Muzyków, w których opowiedzą o swoich instrumentach i miłości do nich

#TOSnaszapasja - czy wiecie, jakie ciekawe i nieoczywiste hobby posiadają Muzycy i pracownicy naszej administracji? Kto szydełkuje? Kto jeździ konno? Dowiecie się już wkrótce!

Pracujemy także nad realizacją Cyklu Beethovenowskiego Viva Beethoven! - 250. rocznica urodzin kompozytora, dlatego podzielimy się z Państwem ciekawostkami na jego temat 

Zostańcie w domu i spędzajcie miło czas razem z nami!

Facebook: https://bit.ly/2WE2mcJ

Instagram: https://bit.ly/3ajyaYw

YouTube: https://bit.ly/3bkUQaT