Infrastruktura kultury 2021

Toruńska Orkiestra Symfoniczna podobnie jak w poprzednich latach, tak i w 2021 roku, została beneficjentem programu Infrastruktura kultury 2021. Zakup niezbędnego wyposażenia na potrzeby Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Wartość zadania to 267 022,70 zł z tego 200 000 zł pochodzi z dofinasowania Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Przedmiotem wniosku jest zakup instrumentarium i akcesoriów (klarnet w stroju A, akcesoria dla grupy klarnetów, trąbek typu Deutsche w stroju B i C, fletu, kompletów strun dla kontrabasów), oprogramowania (moduł księgowy Enova, dodatkowe moduły systemu sprzedaży biletów Iksoris), sprzętu estradowo-technicznego (krzesła dla muzyków, lampki pulpitowe, szafa magazynowa), a także systemu wystawienniczego i systemu monitoringu. Sala prób zostanie także doposażona w profesjonalny system nagłośnieniowy, który pozwoli na realizację dodatkowych działań w tej przestrzeni. Pozyskane wsparcie i zakup niezbędnej infrastruktury podniesie standard pracy, wpłynie korzystnie na funkcjonowanie instytucji, zarówno pod względem organizacyjnym jak i wykonawczym.

Logotyp Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.