Audiofeels Symfonicznie / Andrzejki

Koncert
Data
Miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki
Wstęp
90/80/70 zł

Wystąpią
Zespół Audiofeels w składzie:

Marcin Illukiewicz
Piotr Jarosz
Marek Lewandowski
Paweł Serafin
Jędrzej Suchan
Jarosław Weidner
Marcin Wojciechowski
Jakub Miarczyński - gościnnie na perkusji

Chór Akademicki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (przygotowanie - Arkadiusz Kaczyński)
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Andrzej Borzym - dyrygent

AudioFeels to jeden z bardziej oryginalnych zespołów wokalnych na polskiej scenie muzycznej – znany z nowatorskiego podejścia do śpiewania polegającego na imitacji instrumentów poprzez nowatorskie i maksymalne wykorzystanie możliwości głosu daleko wykraczającego poza znaną chóralną tradycję. O zespole zrobiło się głośno po zajęciu trzeciego miejsca w popularnym programie „Mam talent” po którym to zdobył m.in. złota płytę czy nominację do nagrody Fryderyki.

Na toruńskiej scenie zespół odda hołd największym gwiazdom światowej muzyki rockowej. Zabrzmią zarówno mocne, ostre utwory, ale i piękne ballady. Połączenie siły muzyki klasycznej  z rockową energią to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów muzyki rozrywkowej! Zespołowi AudioFeels towarzyszyć będzie Toruńska Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Akademicki UMK. Całość od pulpitu poprowadzi Andrzej Borzym.  

Znakomici artyści, znane i lubiane przeboje, wyjątkowa oprawa muzyczna i ponad 100 osób na jednej scenie gwarantują niesamowite muzyczne przeżycie!

W programie m.in. utwory: Queen, U2, Led Zeppelin, Kings of Leon, Guns N’Roses, The Rollings Stones, The Beatles, Coldplay, Lenny Kravitz, Pink Floyd, Red Hot Chili Peppers.

Czas trwania koncertu ok. 100 min.