Koncert specjalny | Dziadek do orzechów | Jezioro łabędzie

Koncert
Dla dzieci
Data
Miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki
Wstęp
40/50 zł

Szanowni Państwo, Drodzy Melomani,
Informujemy, iż limit 30% zapełnienia widowni wynikający z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, został wyczerpany.  W związku z powyższym, dalsza sprzedaż biletów dostępna jest jedynie dla osób zaszczepionych posiadających unijny certyfikat  zaszczepiania przeciwko COVID-19, negatywny wynik testu lub zaświadczenie o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19. Prosimy aby wszystkie osoby posiadające wyżej wymienione dokumenty okazały je obsłudze w dniu wydarzenia przed wejściem na salę koncertową.  

 


 

Zapraszamy w świat magii i baśni, w który zabierze nas muzyka z baletów Piotra Czajkowskiego. Podczas koncertu usłyszymy najpopularniejsze fragmenty z Jeziora łabędziego i Dziadka do orzechów w wykonaniu Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Dainiusa Pavilionisa.

Wystąpią:
Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Dainius Pavilionis (Litwa) - dyrygent
Piotr Matwiejczuk - prowadzenie

W programie:
P. Czajkowski - Suita z baletu Jezioro łabędzie op. 20a
P. Czajkowski - Suita z baletu Dziadek do orzechów op. 71a


Wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW KONCERTÓW TOS W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wypełnienie oświadczenia, które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.