Waldemar Malicki Show – wieczór niespodzianek

Koncert
Nova Muzyka i Architektura
Data
Miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki
Wstęp
80 zł

Wydarzenie odbywa się w ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu „Nova Muzyka i Architektura” / Toruń, Kujawsko-Pomorskie 2023

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Kujawy + Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II"

Wydarzeniem towarzyszącym koncertowi będzie Kiermasz Lokalnej Żywość z Pomorza i Kujaw, który odbędzie się przed wejściem głównym CKK Jordanki w godzinach 14:00-19:30. 

Wystąpią:

Waldemar Malicki - fortepian
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Bernard Chmielarz - dyrygent


OPIS KONCERTU

Przed nami ostatni koncert festiwalu. Na osłodę nieuchronnie zbliżającego się zakończenia tej pasjonującej podróży przez życie i twórczość najwybitniejszych muzyków wszechczasów pragniemy przypomnieć, że muzyka ostatecznie przekracza wszelkie granice czasu i miejsca. Repertuar finałowego spotkania pozostanie tajemnicą, którą zgromadzonej publiczności przybliży gwiazda wieczoru, Waldemar Malicki – znany polski pianista i satyryk. Malicki jest członkiem-założycielem kwintetu grającego głównie tanga A. Piazzolli, znanym z występów na wielu festiwalach, doskonale łączącym elegancję i dowcip w swojej artystycznej działalności. Nadchodzącego wieczoru muzyk wystąpi z samodzielnie przygotowanym programem i poprowadzi wydarzenie, zapraszając publiczność do wspólnej artystycznej wojaży. Wierzymy, że wspaniała energia towarzysząca wydarzeniu sprawi, że muzyka festiwalu pozostanie ze wszystkimi melomanami na znacznie dłużej.  


Wydarzeniem towarzyszącym koncertowi będzie Kiermasz Lokalnej Żywość z Pomorza i Kujaw, który odbędzie się przed wejściem głównym CKK Jordanki w godzinach 14:30-19:30. 

Sklep internetowy Lokalna Żywność to miejsce, gdzie można kupić produkty prosto od rolników i wytwórców z województwa kujawsko-pomorskiego. Zarówno warzywa i owoce, jak i sery, przetwory czy wędliny są produkowane od początku do końca z surowców pochodzących z ich hodowli, upraw lub zaprzyjaźnionych gospodarstw.

Lokalna Żywność to przykład wdrażania idei krótkiego łańcucha żywności.  Dostawy żywności odbywają się zawsze po zebraniu produktów albo bezpośrednio po ich wytworzeniu. Krótki łańcuch dostaw powstaje po to, żeby zapewnić korzyści zarówno po stronie świadomych konsumentów, którzy mają możliwość nabycia produktów lokalnych o najwyższej jakości bez tracenia czasu na ich zakup, jak  również dla  rolników zdobywających nowe rynki zbytu. 

Zapraszamy zatem do zakupów na naszej stronie www.lokalna-zywnosc.pl Bez wychodzenia z domu można nabyć produkty żywnościowe dla siebie, dla swojej rodziny, do codziennej konsumpcji, czy na upominek dla przyjaciół. Sklep internetowy Lokalna Żywność to alternatywa łącząca tradycję, nowoczesność i dbanie o nasze zdrowie. Najbliższe okienko zakupowe odbędzie się w dniach 25 września – 2 października, a dostawa produktów nastąpi 5 października.

Podczas koncertu będą mogli Państwo posmakować i zakupić produkty u jednego z naszych producentów, Ewy i Adama Adamczyk, którzy specjalizują się w hodowli trzody chlewnej, a od kilku lat w ramach rolniczego handlu detalicznego produkują wyroby bez ulepszaczy i konserwantów, z mięsa w własnej hodowli. 


Mecenas Główny: Gmina Miasta Toruń
Partner Główny: Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Kujawy + Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II"
Mecenas Kultury - Główny Sponsor: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
Mecenasi: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. oraz marki: Seni BellaUrbitor Spółka z o.o.
Partnerzy: Vobacom Sp. z o.o.Uzdrowisko Ciechocinek S.A. producent wody mineralnej "Krystynka", Lokalna Żywność z Pomorza i Kujaw
Organizator: Toruńska Orkiestra Symfoniczna