Wodecki symfonicznie

Koncert
Data
Miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki
Wstęp
70 zł - normalny, 60 zł - ulgowy

Wystąpią:

Karolina Leszko - wokal 
Daniel Cebula-Orynicz - wokal 
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Sławomir Chrzanowski - dyrygent

Opis koncertu

Dzień Matki to święto zajmujące szczególne miejsce nie tylko w polskim kalendarzu, ale również w sercach mnóstwa osób. Tego szczególnego dnia zapraszamy Państwa na wieczór poświęcony muzyce Zbigniewa Wodeckiego – kultowego artysty, prawdziwej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wierzymy, że koncert ten doskonale dopełni zarówno radosną atmosferę spotkania z bliską osobą, jak i dzień pełny refleksji i wspomnień, stając się wspaniałą podróżą do raju młodości wielu widzów. 

Nadchodzącego wieczoru usłyszą Państwo wiele znanych przebojów Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Jesteśmy pewni, że tak znane i lubiane utwory, jak „Z tobą chcę oglądać świat”, „Nad wszystko uśmiech twój”, czy „Opowiadaj mi tak” za sprawą naszych artystów zyskają jeszcze większą głębię wyrazu i swoim muzycznym kunsztem zachwycą nie jedno ucho. Z pewnością efekt ten uda się osiągnąć również za sprawą utalentowanych wokalistów: na scenie pojawią się Karolina Leszko i Daniel Cebula-Orynicz. Muzyka w życiu Karoliny Leszko była obecna od zawsze, a gdy w wieku 23 lat zajęła pierwsze miejsce w konkursie Korowód podczas Grechuta Festival 2009, wiedziała już, że twórczość Marka Grechuty stanie się ważną inspiracją w jej własnej ścieżce. Znana z występów w edycjach znanych muzycznych programów, wielokrotnie nagradzana wokalistka z pewnością uświetni wieczór ogromem swojego talentu. Drugi wokalista, Daniel Cebula-Orynicz jest wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie i popularyzatorem m.in. muzyki gospel, którą postanowił przybliżyć światu poprzez koncerty i prowadzenie warsztatów gospel. Artysta jest laureatem wielu nagród, znalazł się również w gronie finalistów 6. edycji programu The Voice of Poland.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta repertuarowa na Dzień Matki, wypełniona niezapomnianymi szlagierami Zbigniewa Wodeckiego, zabierze Państwa we wspaniałą sentymentalną podróż w przeszłość i będzie doskonałym ukoronowaniem niepowtarzalnej atmosfery tego nasyconego bliskością i mocą wspomnień święta. Do zobaczenia na Sali Koncertowej!

Czas trwania koncertu ok. 120 min.