Prezydencka Gala Noworoczna

Koncert
Data
Miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki
Wstęp
100 zł

Nowy Rok w Toruniu, zgodnie z wieloletnią tradycją, przywitamy 1 stycznia 2022 roku podczas Prezydenckiej Gali Noworocznej. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powracamy do tradycyjnej formy koncertu.
 
Na ten szczególny wieczór zaprosiliśmy trzech tenorów, artystów nowej generacji. Przepełnieni oni są miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego największym atutem są występy na żywo.
TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Koncert TRE VOCI to wyjątkowa mieszanka muzyki filmowej, największych hitów muzyki rozrywkowej i crossoverowej, w wyjątkowych aranżacjach, okraszona dużą dawką humoru.

Wystąpią:

TRE VOCI w składzie:
Voytek Soko Sokolnicki
Mikołaj Adamczak
Miłosz Gałaj

Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Dainius Pavilionis - dyrygent

Urszula Guźlecka - prowadzenie

W programie m.in. You raise me up, The Prayer, Lubię wracać tam gdzie byłem, All by myself.


Wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW KONCERTÓW TOS W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wypełnienie oświadczenia, które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

Mecenas Główny
Miasto Toruń
Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej
Nova Trading
Mecenas Kultury - Główny Sponsor
PGE Polska Grupa Energetyczna
Partnerzy
Logotyp Nova Metale
Partner technologiczny
logotyp Vobacom