Etykieta koncertowa - zmiany

czarny napis na żółtym tle - etykieta koncertowa podczas pandemii
Data publikacji

Szanowni Państwo, Drodzy Melomani

Od 1 grudnia został wprowadzony alertowy pakiet obostrzeń, zgodnie z którym w instytucjach kultury limit zapełnienia widowni wynosi 50%. Limit ten nie obejmuje osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i  jednocześnie chcąc gościć wszystkich zainteresowanych naszą działalnością melomanów, prosimy aby osoby posiadające certyfikat szczepienia przeciwko COVID – 19 okazały go obsłudze w dniu wydarzenia przed wejściem na salę koncertową. Posiadanie certyfikatu zwalnia Państwa z wypełnienia oświadczenia z danymi kontaktowymi.

Osoby niezaszczepione uprzejmie prosimy o przekazanie wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia, tak jak to miało miejsce do tej pory. Oświadczenia są dostępne na stronie https://bit.ly/3pjjz8m, w mailu potwierdzającym zakup biletów lub bezpośrednio przed koncertem.

Dzięki stosowaniu się do aktualnych zasad sanitarnych, możemy wraz z Państwem cieszyć się z doświadczania muzyki na żywo.

Do zobaczenia,

Zespół Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

Aktualności

troje mężczyzn i kobieta w kepeluszu
Data publikacji:
Ubiegły tydzień Kwartet Smyczkowy Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej spędził w Hiszpanii. Muzycy zostali zaproszeni przez …
skrzypce i buket kwiatów
Data publikacji:
Uwaga! Pula biletów w cenach promocyjnych została wyczerpana.  Do zobaczenia w salach koncertowych…
grafika projektu All that JAZZ
Data publikacji:
Wraz z Nowym Rokiem rozpoczynamy nowy projekt. All that JAZZ to cztery koncerty symfoniczne, podczas których zaprezentujemy …
złote śnieżynki na granatowym tle
Data publikacji:
Radosnych, pełnych ciepła i wolnych od zgiełku codzienności Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku samych sukcesów,…