Panele


Wykład pt. KULTURA W MEDIACH TRADYCYJNYCH
Ewa Jarczyk - prelegent

Prelegentką wydarzenia jest Ewa Jarczyk, dziennikarka Telewizji Toruń. Zajmuje się tematyką kulturalną i historyczną. Prowadzi magazyn kulturalny „Bulwar Sztuki". Pokazuje w nim skarby Torunia, zabytki i dzieła sztuki. Program zawiera też zapowiedzi aktualnych wydarzeń kulturalnych: relacje z wystaw, koncertów, spotkań z ciekawymi ludźmi. Jest laureatką nagrody Wojewody Toruńskiego i Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni oraz Ośrodka Chorych i Niepełnosprawnych za działania na rzecz kultury.

 

 


Wykład pt. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W PRZEMYSŁACH KREATYWNYCH
Jerzy Kuś - prelegent

Prelegentem wydarzenia jest Jerzy Kuś - wiceprezes i współwłaściciel Vobacom Sp. z o.o. Inżynier i manager executive level w wieloletnim doświadczeniem, od lat zajmujący się nowoczesnymi produktami elektronicznymi i softwarowymi od pomysłu do wdrożenia. Uczestnik projektu i promotor zastosowania technologii rozszerzonej rzeczywistości w edukacji, usługach i w przemyśle.

 

 


Wykład pt. SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU / MECENAT I WSPARCIE SEKTORA KULTURY
Michał Weyna - prelegent 

Prelegentem wydarzenia jest dr Michał Weyna. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie w 2015 roku obronił doktorat z zarządzania. Właściciel firmy Veyna-Door Panels zajmującą się produkcją elementów budowlanych oraz firmy Weyna Invest, która zajmuję się nieruchomościami. 

 

 


Wykład pt. RYNEK PRACY W BRANŻY MUZYCZNEJ
Przemysław Kempiński - prelegent 

Prelegentem wydarzenia jest Przemysław Kempiński - dyrektor Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku "Promocja i Reklama". Absolwent studiów podyplomowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika "Budowanie kompetencji menedżerskich liderów biznesu".  Wykładowca na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Współpracował przy 12 edycjach festiwalu "Nova Muzyka i Architektura", festiwalu "Chopin w Toruniu", trzech edycjach Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Karola Lipińskiego, projektów "Ochrona dziedzictwa kulturowego Województwa Kujawsko- Pomorskiego" oraz festiwalu "Siły Natury".