Komunikat - udział w wydarzeniach w warunkach obostrzeń | Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Komunikat - udział w wydarzeniach w warunkach obostrzeń

zdjęcie sali koncertowej, zapis komunikat
Data publikacji

Szanowni Państwo, Drodzy Melomani,

od 15 grudnia obowiązują nowe limity osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych. Zgodnie ze zmianą w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii,  w instytucjach kultury limit zapełnienia widowni wynosi 30%. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego certyfikatu zaszczepiania przeciwko COVID-19, negatywnego wyniku testu lub zaświadczenia o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i jednocześnie chcąc gościć jak największą liczbę osób zainteresowanych naszą działalnością, prosimy aby wszystkie osoby posiadające wyżej wymienione dokumenty okazały je obsłudze w dniu wydarzenia przed wejściem na salę koncertową. Dokumenty przedstawiają Państwo jedynie do wglądu – nie gromadzimy ani nie przetwarzamy tych danych w żaden sposób.

Osoby, które nie przedstawią certyfikatu/zaświadczenia, a także osoby nie posiadające powyższych dokumentów, będą automatycznie wliczane w pulę biletów limitowanych.
Liczymy na to, że dzięki współpracy nas wszystkich oraz stosowaniu się do aktualnych zasad sanitarnych, będziecie Państwo mogli skorzystać z zakupionych biletów i cieszyć się z doświadczania muzyki na żywo.

Informacje o wyczerpaniu puli limitowanych miejsc na konkretne wydarzenie będą zamieszczane na naszej stronie internetowej w zakładce repertuar.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Etykieta koncertowa dla uczestników wydarzeń TOS w związku z trwającą pandemią COVID-19

Do zobaczenia,
Zespół Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej